Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1,401
· Najnowszy użytkownik: ohiluhac
NEWSY ZE ŚWIATA (7)

Fiński heavy/gothic metalowy POISONBLACK opuścił gitarzysta Janne Markus.
Występował w tym zespole od 2004 i zagrał na trzech albumach, w tym także na tegorocznym "Of Rust and Bones". Aktualnie zespół przygotowuje kolejna płytę, ale na razie nie wiadomo, kto zastąpi Markusa.
źródło - strona oficjalna i myspace


Niemiecki METAL INQUISITOR zaprezentował okładkę i tracklistę swojej nowej płyty "Unconditional Absolution", która ma mieć premierę 19.11.2010 nakładem Hellion Records.
źródło - strona oficjalna i myspaceFiński BATTLELORE przedstawił okładkę i ostateczną tracklistę swojej nowej płyty "Doombound". Album ukaże się w Europie 28.01.2011.
źródło - strona oficjalna i myspaceAustralijski VANISHING POINT ogłosił że znalazł nowego basistę. Na razie koledzy przedstawiają go jako "Simon Best", a bliższe informacje mają się pojawić niebawem.
źródło - strona oficjalna i myspaceNowa płyta norweskiego SIRENIA "The Enigma of Life" pojawi się 21.01.2011 nakładem Nuclear Blast. Płyta tej kierowanej przez Mortena Velanda gothic metalowej ekipy zawierać będzie 14 kompozycji, w tym dwa bonusy.
źródło - strona oficjalna i myspaceAmerykański heavy power metalowy GOTHIC KNIGHTS wyjawił nieco szczegółów na temat muzycznej zawartości nagrywanej od dawna płyty "Reflections From the Other Side". Ma być tym razem mroczniej, ciężej i album ma być skierowany przede wszystkim do fanów klasycznego US power metalu. W grudniu mają być kontynuowane prace w studio, a termin wydania tym razem twardo określa się na rok przyszły.
źródło - strona oficjalna i myspaceWłoska wytwórnia My Graveyard Production działa coraz bardziej prężnie.
Na początek roku 2011 zapowiada a debiuty zespołów grających tradycyjne heavy metal z Włoch : MEGAHERA , STONEWALL oraz VEXILLUM


źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (6)

Planowana początkowo na grudzień 2010 premiera nowej płyty szwedzkiego power metalowego AXENSTAR "Aftermath" została przesunięta na styczeń 2011.
Zespół zaprezentował już okładkę tego wydawnictwa.Album wyda IceWarrior Records/Rock It Up Records.
źródło - strona oficjalna i myspace


KAKTUS PROJECT to międzynarodowe muzyczne przedsięwzięcie francuskiego gitarzysty Sylvaina Rouviere. Od kilku lat przy udziale muzyków znanych zespołów francuskich oraz wokalistów takich jak Henning Basse (METALIUM, SONS OF SEASON ) ,Oliver Hartmann (AT VANCE, HARTMANN) ,Mike Dimeo (MASTERPLAN, RIOT) oraz Amandy Somerville przygotowywał on płytę z muzyką power metalową . Ostatnio zdołał on podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią
Metalodics Records i LP pod tytułem "Superstition" ukaże się w pierwszych miesiącach 2011 roku. Płyta będzie zawierać 14 kompozycji a łącznie wystąpi 24 instrumentalistów i wokalistów.
źródło - strona oficjalna i myspace31.10.2010 ukazał się piaty studyjny album brytyjskiego heavy metalowego ELIXIR .Płyta nosi tytuł "All Hallows Eve" i nagrana została w pierwszym oryginalnym składzie , który zarejestrował w 1986 roku pierwszy LP "The Son of Odin" . Album zawiera klasyczny heavy metal w tradycji brytyjskiej.
źródło - strona oficjalna i myspacePotwierdzają się informacje o rozwiązaniu w roku 2011 niemieckiego power metalowego METALIUM.
After nearly 13 years with 9 CDs and 2 DVDs the chapter METALIUM will come to an end.
But they won't go without one last present for their fans:
In 2011 they will release their final Live CD, which will also include 4-5 new studio songs as well as rare photos and additional footage
.
źródło - strona oficjalna i myspaceNowa płyta hiszpańskiego symphonic melodic power metalowego DARK MOOR "Ancestral Romance" ostatecznie ukaże się 24.11.2010 .
źródło - strona oficjalna i myspacePlanowana wcześniej na październik premiera pierwszego albumu brytyjskiego zespołu heavy metalowego HOLY RAGE przesunięta została na 22.11.2010.
Liderem tej grupy jest wokalista Al Atkins , pierwszy frontman JUDAS PRIEST , znany także z albumów solowych pod szyldem AL ATKINS. Z powodów zdrowotnych odszedł nieco wcześniej z zespołu gitarzysta Chris Johnson.


źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (5)

André Matos (ANGRA, SHAAMAN, VIPER) - wokal
Timo Tolkki (STRATOVARIUS, REVOLUTION RENAISSANCE) - gitara
Jari Kainulainen (STRATOVARIUS, EVERGREY) - bas
Uli Kusch (MASTERPLAN, HELLOWEEN) - perkusja
Mikko Härkin (SONATA ARCTICA, KOTIPELTO) -instrumenty klawiszowe
To sensacyjny skład nowego zespołu SYMFONIA W listopadzie rozpoczyna się praca w studio w Varberg (Szwecja) a płyta przewidziana jest na rok przyszły.
Należy oczekiwać zapewne wypadkowej twórczości muzyków , którzy znaleźli się w składzie tego zespołu.
źródło - strona oficjalna i myspaceKanadyjski heavy metalowy CAULDRON przedstawił już szczegóły swojej kolejnej płyty "Burning Fortune" , która ukaże się 14.02.2011 nakładem Earache Records.
Na płycie znajdzie się 9 kompozycji.
źródło - strona oficjalna i myspaceNowa płyta fińskiego "battle"/folk metalowego TURISAS Stand Up And Fight" ukaże się w Europie 31.01.2011.
źródło - strona oficjalna i myspace


Długo oczekiwany LP brazylijskiego power metalowego HIBRIA "Blind Ride" zawierający 12 kompozycji własnych i cover Live Till Die Franka Sinatry ,jest gotowy. Płyta swoją premierę będzie miała w Japonii 26.01.2011 a w pozostałych częściach świata na wiosnę 2011 roku.
źródło - strona oficjalna i myspaceGrający od pewno czasu power/battle/folk SUIDAKRA opuścił gitarzysta Sebastian Hintz. Mimo to nadal trwają prace nad kolejnym albumem "Book Of Dowth" i 10 kompozycji jakie się na nim znajdą będzie można usłyszeć w pierwszych miesiącach roku 2011.
źródło - strona oficjalna i myspaceWreszcie pojawiła się konkretna informacja o dacie wydania płyty "Destroyers of the Faith" .
Chilijczycy z sensacyjnego doom/heavy/epic bandu PROCESSION informują:
(...)"the new album will be available the first week of December through High Roller Records & Doomentia Records."


źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (4)

Kanadyjski ICEWIND uzyskał kontrakt z wytwórnią Metalodic Records i nowa płyta się pojawi 15 listopada 2010. Album nosi tytuł "Again Came The Storm" i podobnie jak na debiucie z 2007 roku zespół zaprezentuje klasyczny melodic power metal w odmianie fantasy.
źródło - strona oficjalna i myspaceAustralijski gitarzysta Stu Marshall stał się tytanem pracy twórczej.
W PAINDIVISION wymienił perkusistę i teraz jest nim Robin Stone z death metalowego THE AMENTA , kumpel wokalisty , który tam też występuje.
Stu Marshall zapowiada nową płytę PAINDIVISION zatytułowaną “Warwolf” na połowę przyszłego roku , przy jednoczesnym kontynuowaniu prac nad trzecim LP EMPIRES OF EDEN.
źródło - strona oficjalna i myspaceTeoretycznie rozwiązany przez gitarzystę Timo Tolkki REVOLUTION RENAISSANCE rozwiązać się nie chce.
Dołączył nowy gitarzysta Santtu Lehtiniemi a zespół ogłosił konkurs wśród fanów na nową nazwę , bo zapewne dotychczasowa jest zastrzeżona przez Tolkki.
źródło - strona oficjalna i myspaceFiński heavy/gothic metalowy POISONBLACK narzucił szybkie tempo i po tegorocznym "Of Rust And Bones" jest już szykowana kolejna płyta o roboczym tytule "Lead & Roll Vol. 5". Ten LP ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.
źródło - strona oficjalna i myspaceZ greckim power metalowym INNERWISH rozstał się po 9 latach współpracy perkusista Terry Moros.Nowym pałkerem został Fragkiskos Samoilis.
W tym roku zespół wydał po kilku latach milczenia album "No Turning Back"
źródło - strona oficjalna i myspaceOficjalnie ogłoszona została data premiery nowej płyty MOTORHEAD - The World Is Yours. Album zostanie zaprezentowany 13.12.2010
źródło - strona oficjalna i myspaceWłoski STEEL SEAL - nie może od kliku lat wydać swojej drugiej płyty "Redemption Denied" na której gościnnie zaśpiewał we wszystkich utworach Thomas Vikström.
Zapowiadana na październik premiera tej płyty nakładem Underground Symphony została ponownie odsunięta w czasie.
źródło prywatne

W końcu października fiński power metalowy KIUAS pożegnał wokalista Ilja Jalkanen. Zespół po pewnych wahaniach postanowił kontynuować działalność a jako tymczasowego zastępcę wybrano na zaplanowane koncerty Asima Searaha z THE NIBIRUAN , dysponującego podobnymi walorami głosowymi.
Na razie nie wiadomo czy ten wokalista jest zainteresowany przyłączeniem się do KIUAS na stałe , jednak zaprezentowane zapisy koncertowe z jego udziałem świadczą o tym , że mógłby stać się "właściwym człowiekiem na właściwym miejscu".
źródło - strona oficjalna i myspaceMikael Ågren (ex-NOSTRADAMEUS) - wokal, gitara
Andy La Rocque (KING DIAMOND) - gitara
Magnus Rosén (ex-HAMMERFALL) - bas
Anders Johansson (HAMMERFALL, ex-YNGWIE MALMSTEEN) - drums
Mats Olausson (ex-YNGWIE MALMSTEEN) - instrumenty klawiszowe
To nowy zespół , który na razie jeszcze bez nazwy przystąpił do nagrywania swojej pierwszej płyty. która ma się pojawić w roku przyszłym . Pierwsze próbki podobno już pod koniec roku bieżącego.
źródło - strona oficjalna i myspaceREVERENCE to nowy zespół z USA w bardzo ciekawym składzie:
Todd Michael Hall (JACK STARR'S BURNING STARR, HARLET) śpiew
Bryan Holland (TOKYO BLADE, ARREST) - gitara
Frank Saparti (TOKYO BLADE, OVERLOADED, MINDCANDY) -bas
SteveWacholz (SAVATAGE, CRIMSON GLORY) -perkusja
Zespół pracuje intensywnie nad pierwszą płytą , na razie bez tytułu , zapowiadaną na rok przyszły.
Ma to być power metal utrzymany w amerykańskiej stylistyce.


źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (3)

Opóźnia się wydanie planowanego na rok 2010 trzeciego LP norweskiego THUNDERBOLT - "Dung Idols".
Potwierdzona została tracklista (10 utworów) a na na myspace zaprezentowany został także pierwszy utwór z tej płyty Black Horde. Mixem i masteringiem zajął się Andy LaRocque. Na razie nie zaprezentowano okładki .
źródło - strona oficjalna i myspace


W związku z odejściem z power metalowego szwedzkiego INMORIA znanego wokalisty Charlesa Rytkönena (MORGANA LEFAY) i nagraniem na nowo wszystkich partii wokalnych przez nowego frontmana Sørena Nico Adamsena ( także w ARTILLERY) płyta "A Farewell To Nothing - The Diary Part 1" ukaże się dopiero w pierwszych miesiącach 2011 roku.
źródło - strona oficjalna i myspace


W greckim epic heavy metalowym BATTLEROAR pojawił się nowy wokalista.
Tym razem to import z Włoch. W sumie nie byle kto bo to Gabriele Grilli dawniej w THY MAJESTIE a dodać należy że to także pierwszy wokalista DOOMSWORD czyli Nightcomer.
źródło - strona oficjalna i myspace


STRATOVARIUS 26 listopada 2010 ma zaprezentować EP "Darkest Hour".
Płytka ma zawierać pięć utworów w tym dwa premierowe i stanowić rozgrzewkę przed pojawieniem się LP "Elysium" z najwcześniejszą datą wydania 12.01.2011 (JVC Japan).
źródło - strona oficjalna i myspace


Duński EVIL MASQUREADE z Apollo Papathanasio ogłosił że z końcem roku rozpocznie sie nagrywanie piątej płyty zespołu , z przewidzianym terminem wydania -połowa 2011 roku.
źródło - strona oficjalna i myspace


VOODOO CIRCLE zespół niemieckiego gitarzysty Alexa Beyrodta (SINNER, SILENT FORCE) ukończył prace na nowym , drugim albumem “Broken Heart Syndrome”. Pojawi się na nim nowy perkusista MarkusKullmann a sam LP pojawi się według wstępnych zapowiedzi 25.02.2010.
Płyta ma nosić tytuł "Pentagram".
źródło - strona oficjalna i myspace


W listopadzie dodatkowy etat w grającym progresywny melodic metal z mieszanym duetem wokalnym VENTURIA przyjął basista ADAGIO Franck Hermanny. Nagra z tym zespołem trzeci album , nie zaniedbując jednak roboty w ADAGIO.
ADAGIO planuje wydanie nowej płyty ze znanym, wokalistą Matsem Levénem.
źródło - strona oficjalna i myspace


Planowana premiera nowej płyty brytyjskiego POWER QUEST w zupełnie nowym składzie , między innymi z wokalistą Chitral "Chity" Somapala ( FIREWIND , RED CIRCUIT)
została przesunięta na marzec 2011. Płytę , zatytułowaną "Blood Alliance" wyda Napalm Records.
źródło - strona oficjalna i myspace


Premiera nowej płyty "Heathen Warrior" niemieckiego STORMWARRIOR została przesunięta .
Album miał się pierwotnie ukazać 17 grudnia 2010 ale obecnie wytwórnia Massacre Records podaje datę 25.02.2011.
źródło - strona oficjalna i myspaceAmerykański DARK EMPIRE gitarzysty Matta Moliti ogłosił tytuł nowej płyty - "From Refuge To Ruin".
Album zapowiadany jest na rok 2011 i tym razem wokalistą jest Urban Breed ( BLOODBOUND , TAD MOROSE).
źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (2)

Choć nowa płyta była zapowiadana na rok bieżący , to jednak ostatecznie legendarny kanadyjski ANVIL wszedł do studia dopiero w październiku i album ukaże się w pierwszych miesiącach 2011. Płyta będzie nosić tytuł "Juggernaut Of Justice" . Na razie nie wiadomo czy będzie dominować thrash metal czy też zespół częściowo wróci do heavy i power metalowych korzeni , co było jakiś czas temu sugerowane.
źródło - strona oficjalna i myspaceBardzo powoli przebiega nagrywanie płyty amerykańskiego GOTHIC KNIGHTS. Choć zapowiedzi wskazywały na wydanie następcy "Up From the Ashes" w roku bieżącym to zespół w listopadzie ponownie wszedł do studia aby dokonać kolejnych poprawek.
"Up From the Ashes" ukazał się w roku 2003...
źródło - strona oficjalna i myspace„Fullmoon Possession“, „Skullcrusher“, „False Preacher“ , „Adrenaline Overdrive“
to kilka tytułów z nowej płyty szwedzkiego WOLF.Prace nad nią rozpoczną w listopadzie a pojawi w pierwszej połowie 2011.
Tytuł samej płyty na razie nie jest znany.
źródło - strona oficjalna i myspaceW październiku z zespołu francuskiego LONEWOLF odszedł gitarzysta Damien Capolongo , który grał na wszystkich albumach grupy. Teraz gitarę przejął Alex Hilbert , poprzednio basista , ale jeszcze poprzednio gitarzysta w innym francuskim zespole heavy/power NIGHTMARE.
Nowym basistą został Rikki Mannhard , który zaczynał metalową muzyczną przygodę już w połowie lat 80 tych w mało znanych grupach thrash metalowych.
źródło - strona oficjalna i myspaceZnany z rozwiązanego szwedzkiego PLATITUDE wokalista Erik "EZ" Blomkvist pojawił się jako wokalista w melodic power metalowym zespole duńskim SEVEN THORNS , poprzednio 7 THORNS który debiutował w roku 2007.
Zaśpiewał wszystkie partie wokalne na nowej płycie "Return to the Past" i występuje także z grupą na żywo. Oficjalnie ponoć jeszcze członkiem zespołu nie jest , ale to najprawdopodobniej kwestia czasu.
"Return to the Past" ma się ukazać 23.11.2010.
źródło - strona oficjalna i myspaceJohan Fahlberg , który jakiś czas temu dołączyło jako wokalista do melodic power metalowego INSANIA (Stockholm) , nie nagrawszy nic z tym zespołem opuścił grupę.
Obecnie obowiązki wokalisty spełnia basista, Dimitri Keiski.
źródło - strona oficjalna i myspacePortugalski heavy/gothic metalowy HEAVENWOOD oficjalnie już zapowiedział że nowa płyta ukaże się na początku roku 2011.
Album ma mieć tytuł "Abyss Masterpiece" i zawierać 11 kompozycji których tytuły podano do wiadomości Nie jest na razie znana wytwórnia , która ją wyda.
źródło - strona oficjalna i myspaceSłynny amerykański VICIOUS RUMORS podpisał kontrakt z wytwórnią SPV/Steamhammer i album pod tytułem "Razorback Killer" ukaże się w marcu 2011. Innych szczegółów na razie brak , wiadomo jedynie że znajdzie się na tym LP 10 kompozycji.
Zapowiedziani są goście specjalni - gitarzyści Eric Peterson z TESTAMENT i Brad Gillis (OZZY OSBOURNE , NIGHT RANGER)
źródło - strona oficjalna i myspaceAmerykański heavy metalowy AXEHAMMER z żalem zawiadomił że Eric "Oso"
Hjort , aktualny basista zmarł 15 września 2010.
Jego miejsce w końcu października zajął Patrick O'Brien.
źródło - strona oficjalna i myspaceWłoski MARTIRIA ogłosił , że w pierwszej połowie przyszłego ma się pojawić specjalny album zawierający nagrane na nowo najstarsze nagrania pochodzące z dem z lat 80tych.
Płyta zostanie nagrana z pierwszym wokalistą zespołu Massimo Di Vincenzo , który występował w zespole w 1987 roku i zaśpiewał na demo "The Twilight of Rememberance".
Tracklista nowej płyty nie jest na razie znana , nie wiadomo także czy zmiana na stanowisku wokalisty to tylko na tą płytę , czy też Rick Martin Anderson na dobre rozstał się z włoskimi kolegami.
źródło - strona oficjalna i myspace21.01 2011 ma sie ukazać kolejna płyta włoskiego heavy power metalowego SKANNERS
Nosi tytuł "Factory Of Steel" składa się z 10 kompozycji.
źródło - strona oficjalna i myspace"Millennium Re-Burn" to tytuł trzeciego albumu włoskiego heavy power bandu ALLTHENIKO .Zapowiadany jest na rok 2011. Płyta jest gotowa i oczekuje na wydawcę , którym najprawdopodobniej będzie My Graveyard Productions
źródło - strona oficjalna i myspace

NEWSY ZE ŚWIATA (1)

Sypie się skład włoskiego WHITE SKULL. Po odejściu Elisy "Over" De Palma którą niebawem usłyszymy w nowym zespole SPIDKILZ , w klimatach heavy/thrash inspirowanych stylistyką lat 80tych we wrześniu grupę opuścił także basista Jo Raddi w "atmosferze przyjacielskiej".
źródło - strona oficjalna i myspaceFALCONER przygotował już materiał na nową płytę , która będzie nagrywana w styczniu 2011 i ukaże się na wiosnę przyszłego roku. Znany jest także tytuł "Armod'.


No i teraz .... płyta ma zawierać śpiewaną wyłącznie po szwedzku , szwedzką muzykę folkową
This time we have concentrated on the traditional folk side of our music including more traditional folk songs (the majority of the material is still our own), more fiddles and flutes.
...We are prepared for nagging about lack of speed and the full use of the Swedish language and, of course, the cynical opinions that we lack inspiration and thus use more traditional folk songs.
źródło - strona oficjalna i myspacePo okresie ciszy wokół wokalisty w RIOT, bo powrót Moore'a nie był do końca pewny okazało się że faktycznie twardo wzięli się za nagrywanie i płyta jest zapowiadana na rok 2011 , oczywiście jednak z Moore.
Pierwszy utwór "Wings Are For Angels" został zresztą już zaprezentowany na żywo 6 czerwca 2009 na Sweden Rock Festival.
źródło - strona oficjalna i myspaceWłoski DRAKKAR ogłosił 29.09.2010 że nowa płyta jest w zasadzie gotowa . Chwalą znakomitą robotę wokalisty dell'Orto .
Jak to tam wyszło dowiemy się jednak chyba już w przyszłym roku.
źródło - strona oficjalna i myspace6 października 2010 zginął w wypadku motocyklowym w USA wokalista słynnej szwajcarskiej grupy GOTTHARD - Steve Lee.
Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów hard rocka/ melodyjnego heavy metalu.
W swoim kraju upamiętniony został pomnikiem , w sercach fanów z całego świata pozostanie jego muzyka. R.I.P"Dark Secrets" GAIA EPICUS
Ta płyta to tylko pobożne życzenie Hansena. Poza okładką i tytułami nie ma nic , no może kompozycje istnieją w umyśle autora , ale nie zostały nagrane. Jest to związane z brakiem stałego składu , bo aktualnie GAIA EPICUS to tylko Hansen i zazwyczaj przypadkowo dobrani muzycy na koncerty , z których organizacją jest coraz większy problem. Ostatnio część została odwołana , bo w ostatniej chwili zrezygnował nie wymieniony z nazwiska basista.
Album miał się ukazać nakładem Epicus Records , która to wytwórnia jest takim raczej amatorskim przedsięwzięciem samego Hansena. Nie ukaże się także w tym roku solowa płyta Hansena" Like a Shadow" , o której wspomina od kilku ładnych lat (pierwotnie miała wyjść w 2008) , nie jest także pewne czy w tym roku faktycznie pojawi się tribute album HELLORAY.
Nie wydaje się możliwe aby do końca roku "Dark Secrets" był gotowy.
Dopiero na początku października 2010 Hansen pozyskał klawiszowca do gościnnego udziału w nagraniu tej płyty i jest nim Michael T. Ross (Lita Ford, Hardline) , oraz
This summer we also recorded some guest growling vocals on one song, done by John Erik Andersen (Allfader)
Przypomnę że początkowo data wydania określana była na maj 2010.
źródło - strona oficjalna i myspaceNicolas van Dyk z amerykańskiego REDEMPTION publicznie ogłosił że leczenie zakończyło się zwycięstwem nad ciężka chorobą.
Pogłoski o rozwiązaniu zespołu zostają też rozwiane informacją że grupa pracuje już nad kolejną płytą która obecnie jest w fazie pre-production i ukaże się w roku przyszłym.
źródło - strona oficjalna i myspaceTrzech członków fińskiego melodic power metalowego ULTIMATIUM- Sauli Jauhiainen (g), Mikko Hepo-Oja (b) i Tony Qvick (p) dołączyło do kompletnie zreorganizowanego modern power metalowego CATAMENIA.
Hepo Oja już w nim występował w latach 2003-2005.
Zapewne w obliczu plotek o rozpadzie zespół ogłosił , że w niezmienionym składzie do końca roku zaprezentuje demo/promo z czterema utworami , jakie były szykowane na ten nie wydany dotąd z różnych powodów LP. Nagrywanie już w toku.
źródło - strona oficjalna i myspaceWe włoskim heavy metalowym BURNING BLACK nastąpiła w październiku zmiana na stanowisku gitarzysty. Odszedł Giovanni Moretto , który grał na dwóch ich albumach , a na jego miejsce pojawił się bliżej nieznany Stefano Moro.
źródło - strona oficjalna i myspaceZapowiadana na styczeń nowa płyta prowadzonej przez Udo Dirkschneidera grupy UDO "Rev-Raptor", ukaże się jednak dopiero najprawdopodobniej w marcu 2011.
Opóźnienie jest spowodowane problemami zdrowotnymi perkusisty Stefana Kaufmanna.
źródło - strona oficjalna i myspaceWraz z odejściem w ostatnich dniach Alla Fedynitch LEAVES' EYES został czasowo bez basisty.
Oczywiście w tym bandzie cała ekipa ciężko grającego onegdaj niemieckiego ATROCITY Alexa Krulla przygrywa tym razem gotycko-symfonicznie jego małżonce Liv Kristine Espenes Krull .
źródło - strona oficjalna i myspace

POWITANIE
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25-10-2017 18:42
Wygląda na to Memoriusku, że wyzionąłeś ducha...

19-03-2017 21:42
hej memorius, działasz jeszcze coś w necie?

17-07-2013 09:53
Czy wszystko działa? czy nic nie trzeba poprawić, dodać?

04-07-2013 13:32
test